Onze fotografe maakte er ondanks de gestaag vallende regen een nieuw record van, maar liefst 165 foto’s van de wandelaars die dapper de regen trotseerden.
Door Hans Sweep
De scholen zijn deze keer opgesteld in de Baron van Lamsweerdelaan ze hebben allemaal weer iets lekkers bij. De ene een gezonde hap of banaan de andere juist weer drinken, peperkoek of zelfs een ijsje.
Bij BS. De Wegwijzer voert Juffrouw Heske de troepen aan. Ze hebben in ieder geval wat drinken voor de kinderen klaar staan. “Na zoveel kilometer in de regen zullen ze wel dorst hebben”, weet Heske. Ja dat is natuurlijk goed mogelijk. De wandelaars lijken wel een lint van paraplu’s die keurig de lucht in gestoken worden. We zien allerlei kleuren en af en toe een hele bijzondere paraplu. Degenen zonder paraplu heeft een regenjas of een praktische transparant plastic overgooier. Allemaal bedoelt om niet nat te worden. Al zijn er ook diehards bij die zich van de regen niets aantrekken. Te hopen dat het vrijdag bij de glorieuze intocht wel droog blijft.
Hierbij de link naar de foto’s: https://flic.kr/s/aHBqjCWxz5
lag de focus deze keer op jou?









