Euroscoop Tilburg programma (5 oktober – 11 oktober)

0
34

Ladies Night: Weg van Jou (AL)
Wo om 20.00

Ladies Night: Home Again (6)
Wo om 20.00

Première: Dummie de Mummie (AL)
Do, Vrij, Ma, Di en Wo om 13.30
Za en Zo om 13.00

Première: Blade Runner 2049 2D (16)
Do, Vrij, Ma en Wo om 16.30
Za, Zo en Di om 16.00

Première: Blade Runner 2049 3D (16)
Do, Zo, Ma, Di om 20.15
Vrij en Za om 21.00

Première: Stronger (12)
Do, Ma om 13.30, 16.00, 19.00 en 22.00
Vrij, Za, Zo en Wo om 19.00 en 22.00
Di om 16.00, 19.00 en 22.00

Voor premiere: Kapiteit Onderbroek (2D)
Wo om 13.30 en 16.00

Voor premiere: Kapiteit Onderbroek (3D)
Wo om 13.30 en 16.30

Voor première: My Little Pony: De Film (6)
Wo om 13.30

Voor premiere: Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer (AL)
Wo om 13.30 en 16.00

Victoria and Abdul (12)
Za om 15.30

Sneak Preview (12)
Ma om 20.30

Detroit (16)
Do, Zo, Ma, Di en Wo om 20.15
Vrij en Za om 21.00

De Kleine Vampier NL (2D) (6)
Do, Vrij, Ma, Di en Wo 16.30
Za en Zo om 16.00

De Kleine Vampier NL (3D) (6)
Vrij en Wo om 14.00
Za en Zo om 13.30

De Lego Ninjago Film NL (2D) (6)
Do om 14.00 en 16.45
Vrij, Ma, Di en Wo om 14.00
Za en Zo om 13.30

De Lego Ninjago Film NL (3D) (6)
Do, Vrij, Ma en Wo om 16.00
Za en Zo 15.30

Dikkertje Dap (AL)
Do, Vrij, Ma, Di en Wo om 14.00 en 16.30
Za en Zo om 13.30 en 16.00

Kingsman: The Golden Circle (16)
Do, Vrij, Za, Zo en Ma om 16.00, 20.15 en 22.00
Di om 20.15 en 22.00
Wo om 16.00 en 20.15

Misfit (AL)
Do en Ma om 13.30 en 16.30
Vrij om 13.30, 16.30 en 18.30
Za om 13.00, 16.00 en 18.30
Zo om 13.00 en 16.00
Di om 16.30 en 18.30
Wo om 14.00, 16.30 en 18.30

Bella Donna’s (12)
Do, Vrij, Ma en Di om 13.30, 19.00 en 22.00
Za om 19.00 en 22.00
Zo om 13.00, 19.00 en 22.00
Wo om 19.00

Wind River (16)
Alle dagen om 19.00

IT (16)
Alle dagen om 19.00 en 22.00

Girls Trip (12)
Do en Di om 13.30, 19.00 en 22.00
Vrij om 13.30, 19.00 en 22.15
Za om 19.00 en 22.15
Zo om 13.00, 19.00 en 22.00
Ma om 13.30 en 19.00
Wo om 13.30 en 22.00

Cars (AL)
Vrij om 13.30
Za en Zo om 13.00

Kidnap (12)
Do, Vrij, Ma en Di om 13.30 en 19.30
Za en Zo om 19.30
Wo om 19.30

American Made (12)
Do en Ma om 13.30, 16.00 en 20.15
Vrij om 16.00, 20.15 en 22.15
Za om 15.30 en 20.15
Zo om 16.00, 20.15 en 22.00
Wo om 16.00 en 20.15

Shot Caller (16)
Do, Ma en Wo om 22.00
Za om 22.15

The Hitman’s Bodyguard (16)
Do, Ma en Di om 13.30, 19.00 en 22.00
Vrij om 13.30, 19.00 en 22.15
Za om 19.00 en 22.15
Zo om 19.00 en 22.00
Wo om 22.00

Everything, Everything (9)
Do om 13.30 en 19.30
Vrij, Ma en Di om 13.30
Za en Wo om 19.30

Annabelle: Creation (16)
Do, Zo, Ma, Di en Wo om 22.00
Vrij en Za om 22.15

De Emoji Film NL (6)
Do, Vrij, Ma en Wo om 14.00 en 16.30
Za om 13.00 en 16.00
Zo om 13.30 en 16.00

Girl’s Night Out (12)
Vrij, Zo en Di om 19.30

Bigfoot Junior NL (6)
Do, Vrij, Ma en Di om 16.00
Za en Zo om 13.00 en 15.30
Wo om 13.30 en 16.00

Dunkirk (12)
Vrij en Za om 18.30

100% Coco (AL)
Vrij om 16.00
Za om 13.00
Zo om 15.30

Verschrikkelijke Ikke 3 (2D NL) (6)
Do, Vrij, Ma, Di en Wo om 16.30
Za en Zo om 13.00 en 16.00

Pirates of the Caribbean: Salazar’s Revenge (12)
Do, Vrij, Za, Zo, Ma en Di om 16.00