Geplaatst op 26 september 2007 om 12:00 uur door H. Sweep.

Willem II wint nipt van Roda JC

Door Steven van Gils Willem II heeft in eigen huis met 1-0 van Roda JC gewonnen. De sfeer in het Willem II stadion was goed. De Tilburgse supporters lieten zich vrijwel heel de wedstrijd horen, en ook de meegereisde Roda JC supporters zongen luidkeels hun club toe. Roda JC speler Anouar Hadouir keerde terug in het Willem II stadion, waar hij begin dit seizoen na twaalf jaar vertrokken is. Zijn vertrek werd niet  in dank afgenomen door de Willem II- supporters,  Hadouir werd hele wedstrijd uitgefloten. Voor doelman Maikel Aerts en spits Cristiano Dos Santos Rodrigues was dit een speciale wedstrijd, zij keerden terug in de basis van de tricolores.

Een gevaarlijke situatie voor het doel van Willem II doelman Maikel Aerts   (Foto Yoeri Sweep) 

De eerste grote doelkans van de wedstrijd was voor de thuisploeg, maar Poepon schoot van dichtbij over de goal. Voor de Limburgers kwam aanvoerder Davy de Fauw nog het dichts bij een goal met een vrije trap, maar heel veel gevaar zat daar ook niet in. De eerste helft ging vrijwel gelijk op, maar veel kansen kwamen er niet. Vlak voor rust was het Willem II dat op voorsprong kwam. Ibrahim Kargbo schoot van afstand de bal knap in de goal. Hij maakt daarmee zijn eerste goal van dit seizoen.

Het begin van de tweede helft ging wederom gelijk op. In de 70e minuut kreeg Roda JC een goede kans, alleen Aerts stond de gelijkmaker nog in de weg. In de 74e minuut was het invaller Boutahar die de voorsprong van Willem II kon vergroten, maar zijn schot ging net naast. Frank Demouge, die in het veld is gekomen voor de debuterende Cristiano, kreeg een paar minuten later een grote kans, hij kon de bal met het hoofd niet de goede richting meegeven. Deze fase van de wedstrijd was voor Willem II. Roda JC kwam niet veel bij het doel van Willem II. Willem II kregg kansen om de voorsprong te vergroten, maar het afstandschot van Boutahar werd gestopt door keeper Bram Castro. Roda JC probeerde in de 4 minuten extra speeltijd nog op gelijke hoogte te komen, zelfs de keeper ging mee bij de corners. Maar het leidde niet tot de gelijkmaker. Willem II pakte, kijkend naar de tweede helft, verdiend de overwinning.

Doelpuntmaker Kargbo schreeuwt het uit na zijn 1e treffer van dit seizoen 

Willem II

 

Opstelling: Aerts, Baelum, van der Struijk, Swinkels (Hill/74), Janse, Kargbo, Messoudi, Mathijssen, Bobson, Poepon (Boutahar/65), Cristiano (Demouge/78)

 

Doelpunten: Kargbo (44e)

Geel: Christiano

Rood: -

Roda JC

 

Opstelling: Castro, Saeijs, Kah (v. Kouwen/46), De Fauw, De Jong, Tioté (W. Janssen/82), Meeuwis, Hadouir, Lamah, v. Tornhout (Cissé/59), Yulu-Matondo

 

Geel: v. Tornhout, Hadouir, Saeijs

Messoudi passt op Poepon, doelpuntenmaker Kargbo (22) kijkt toe  (Foto Yoeri Sweep)

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden