Wandelen voor het goede doel op laatste dag Lustwarande
Vrouwensportschool Kwidam organiseert op zondag 27 september een Kunst- en natuurwandeling in de Oude Warande. De opbrengsten van deze activiteit komen geheel ten goede aan het Microkrediet voor Vrouwen-project van de Stedenband Tilburg-Matagalpa.
De kunst- en natuurwandeling voert je door de Oude Warande waar - voor de laatste dag - de kunstwerken van de Lustwarande zijn te bezichtigen. Marie- José Eijkemans (kunstenaar en o.a. werkzaam bij museum De Pont) neemt je mee langs een aantal kunstwerken en laat je kijken met andere ogen. De wandeling wordt halverwege overgenomen door Rob Vereijken (werkzaam bij het IVN Consulentschap Brabant, waar hij zich nu bezig houdt met Nationaal Park De Biesbosch en Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen), die je de prachtige natuur van de Oude Warande laat zien.
Zondag 27 september 11.00 – 13.00 uur Kosten: € 10,00 (ten behoeve van project) Verzamelplaats: parkeerterrein bij de Auberge du Bonheur



