Geplaatst op 21 september 2011 om 06:10 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Vuelta a Matagalpa door Brabantse land

Onder deze naam organiseert de Stedenband Tilburg-Matagalpa op zondag 25 september een meer-dan-milieu-fietstocht rond Tilburg. Dit jaar is alweer de tiende editie van deze informatieve en leuke dagfietstocht, geschikt voor jong en oud. De afstapplaatsen voor de tocht van zo’n40 kilometer door het Brabantse land zijn facultatief en tijd speelt geen rol.

 

De “Vuelta” begint zondagochtend bij het Huis van de Wereld (Spoorlaan 346). Starten kan tussen 11.00 en 12.00 uur. Een startbewijs inclusief routebeschrijving kost 5 euro (kinderen t/m 12 jaar gratis). De eerste afstapplaats is op Moerenburg, waarbij u alles te horen en zien krijgt over dit unieke stukje rondom Tilburg.  Daarna voert de Vuelta u naar het Natuurtheater in Oisterwijk voor een nicaraguaanse verrassing. Via de prachtige heide van de Campina komt u bij de biologische boerderij De Schoffel. De afsluiting van de fietstocht vindt plaats in het Huis van de Wereld, waar ook aandacht is voor de inwendige mens. 

Over het werk van de Stedenband is meer te vinden op http://www.tilburg-matagalpa.nl/. De opbrengst van deze fietstocht gaat -uiteraard- naar het milieuproject van de Stedenband in de Nicaraguaanse stad Matagalpa. 

10e Vuelta a Matagalpa,

Fiets mee op zondag 25 september in de meer-dan-milieu-fietstocht van de Stedenband Tilburg-Matagalpa (40 kilometer). U kunt starten tussen 11.00 en 12.00 uur bij het Huis van de Wereld, Spoorlaan 346, Tilburg. Kosten 5 euro, kinderen t/m 12 jaar gratis. Afstapplaatsen onder andere Moerenburg, Natuurtheater Oisterwijk en biologische boerderij De Schoffel. Meer weten: www.tilburg-matagalpa.nl of 013 5368706

 

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden