Geplaatst op 27 maart 2007 om 12:00 uur door H. Sweep.

Voorjaarseditie VerzamelaarsJaarbeurs

Paradijs voor iedere verzamelaar en kilometers verzamelplezier.

Regio- Op zaterdag 14 en zondag 15 april 2007 vindt in de Jaarbeurs te Utrecht  de voorjaarseditie van Europa's grootste beurs op het gebied van verzamelen plaats: de VerzamelaarsJaarbeurs.  Zoals altijd in combinatie met de Mega Platen & CD Beurs, de grootste platenbeurs van de wereld. Deze halfjaarlijkse verzamelbeurs is al ruim 25 jaar het Mekka voor iedere grote en kleine verzamelaar. Ruim 1200 standhouders uit onze regio en uit binnen en buitenland exposeren het meest waardevolle uit hun collecties en bieden alle denkbare verzamelwaar en speciale colletor-items te koop of te ruil aan. Er is van alles te vinden op het gebied van antiek, curiosa, glas- en aardewerk, munten, speelgoed, interieur - en modeartikelen, kaarten en postzegels, boeken, Verkadealbums, enz.  Een vaste deelnemer op standplaats 8407, vooraan in hal 8 Curiosa, is Anton Siedsma uit Hoofddorp. Op zijn stand kunnen veel oude Plaatjesalbums, waaronder de nostalgische Verkade albums van Jac. P. Thijsse, worden ingekeken, geruild, gekocht, verkocht en ook getaxeerd. Iedereen wordt aangeraden om albums of losse plaatjes, die ergens doelloos op zolder liggen toch vooral in dit verzamelweekend mee naar deze beurs te nemen om de waarde er van te vernemen of het materiaal te verkopen. Kom zijn mooie collectie bewonderen. ( info: verkade@quicknet.nl).

                             Klassieke auto’s, Verzamelpaviljoen en glaswerk

Zonder meer speciaal op deze beurs is de collectie van twintig old-timers uit de jaren zestig, zeventig en tachtig die ter bezichtiging geparkeerd staan in hal 7. Ford Mustangs, Dafjes, Fiat klassiekers, een Cadillac en een Karman Ghia zijn er te bewonderen. Nabij het gezellige terras met sfeervolle achtergrondmuziek is er een speciaal Verzamelpaviljoen ingericht, waar ruim twintig verzamelaars hun speciale collectie tonen aan het publiek. Extra de moeite waard zijn de exposities van twintigste eeuws glaswerk en Afrikaanse kunstvoorwerpen vervaardigd uit glaskralen door het Nationaal Glasmuseum uit Leerdam en de demonstraties van hedendaagse Nederlandse glaskunstenaars Johan de Vries en Tanja de Heus van Oldambt .  

                                Vijf hallen Verzamelplezier

Voor verzamelaars is de VerzamelaarsJaarbeurs twee weekenden per jaar de leukste plek om te vertoeven. Meer dan 1500 deelnemers bieden honderdduizenden verzamelobjecten aan in alle soorten en maten, verdeeld over vijf hallen en overzichtelijk ingedeeld naar onderwerp. Er zijn binnen - en buitenlandse specialisten aanwezig op vrijwel ieder gebied en de kans dat u hier net dat ene ontbrekende item voor uw collectie op de kop tikt is levensgroot.   De VerzamelaarsJaarbeurs blijft de gezelligste plek om andere verzamelaars te ontmoeten. In alle hallen zijn ruime terrassen ingericht waar u even rustig kunt gaan zitten om nieuwe aanwinsten aan elkaar te laten zien en tips, ideeën en wetenswaardigheden uit te wisselen. En is een speciaal paviljoen dat onderdak biedt aan informatieve stands en exposities. Vast onderdeel van de VerzamelaarsJaarbeurs is bovendien de Mega Platen & CD Beurs. Voor muziekliefhebbers een waar paradijs vol platen, cd's, dvd's en pop memorabilia. Speciaal voor dit tweedaagse popevenement komen honderden gespecialiseerde handelaren en tienduizenden bezoekers over uit de hele wereld. Driekwart van alle stands op de Megabeurs wordt inmiddels bezet door buitenlanders, die garant staan voor een exclusief aanbod van miljoenen elpees, singles, maxi singles, cd's, dvd's en allerlei andere popmemorabilia. Het programma omvat bovendien unieke tentoonstellingen, live optredens van popartiesten en deejays. Een signeerhoek met acteurs in hal 11 is ditmaal bijzonder aantrekkelijk voor de fans van Star Wars en James Bond. Voor de bezoeker verschijnt een Beursspecial met de plattegrond en achtergrondinformatie over de beurs. DeNajaarseditie van de VerzamelaarsJaarbeurs is op 17-18 nov. 2007. 

Bij alle  ANWB vestigingen en via Internet  zijn  kaarten in de voorverkoop verkrijgbaar tegen het gereduceerde tarief van 9,50 euro.                         +++++++++++++

INTERNATIONALE VERZAMELAARSJAARBEURS UTRECHT 2007

op zat. 14 april 2007 van 9- 18 uur en zon. 15 april. 2007 van 10-17 uur.

1500 deelnemers bieden honderdduizenden verzamelobjecten aan. Info: VerzamelaarsJaarbeurs p/a ARC,  Grote Oost 3, 1621 BR  Hoorn, Tel.  0229 213891

Email: info@verzamelaarsjaarbeurs.nl     Site: http://www.verzamelaarsjaarbeurs.nl      Verkadealbums op standplaats 8407, de eerste stand links bij de ingang hal 8 Curiosa. 

Najaars editie:  17-18 nov. 2007. 

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden