Geplaatst op 05 juni 2008 om 12:00 uur door H. Sweep.

Voetbalcafe in de Driehoek naast de Reyshoeve

Het Europees Kampioenschap voetbal staat weer voor de deur. Daarom wordt er in navolging van vele cafés in ons land, met het EK, een voetbalcafé georganiseerd in ontmoetingsruimte de Driehoek van de Reyshoevepassage.  Hier kunt u de voetbalwedstrijden live volgen op een groot scherm onder het genot van een drankje en natuurlijk ontbreken de oranjeversieringen niet. De bar is tijdens het voetbalcafé geopend. Tevens kunt u een gok wagen naar de tussen- en eindstand. Voor 50 eurocent doet u mee en maakt u kans om er met de pot vandoor te gaan. Waagt u alle wedstrijden een gok, dan komt u in aanmerking voor de hoofdprijs. 

Hieronder vindt u de data van de voetbalcafés, de wedstrijden en de tijden op een rijtje:

maandag 9 juni         Nederland – Italië                                           20.45 – 22.45 uur

vrijdag 13 juni           Nederland – Frankrijk                                     20.45 – 22.45 uur

dinsdag 17 juni         Nederland – Roemenië                                 20.45 – 22.45 uur

zondag 29 juni          Finale                                                                 20.45 – 22.45 uur

Onderstaande voetbalcafés zijn onder voorbehoud, indien Nederland zich hiervoor plaatst: 

zaterdag 21 juni of zondag 22 juni          kwartfinale                  20.45 – 22.45 uur

donderdag 26 juni                                       halve finale                 20.45 – 22.45 uur

De ontmoetingsruimte de Driehoek is een half uur voor aanvang van de wedstrijd open. De toegang tot het voetbalcafé is gratis, alleen de drankjes zijn voor uw eigen rekening.

Vanuit het voetbalcafé zal gekeken worden of er mogelijk de belangstelling bestaat om na het EK het voetbalcafé bij belangrijke wedstrijden voort te zetten.

Alle voetballiefhebbers wensen wij een geweldig EK toe met veel kijkplezier!

Reyshoevepassage

Ontmoetingsruimte de Driehoek

Gendringenlaan 179

5043 LX Tilburg

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden