Geplaatst op 18 juli 2011 om 13:37 uur door Redactie Foc us op Reeshof.

Verkeersmaatregelen tijdens vuurwerk kermis

Zondag 31 juli 20.00 uur tot 00.00 uur

Zondagavond 31 juli vindt het traditionele vuurwerk ter afsluiting van de kermis plaats. Het vuurwerk start om 22.30 uur aan de kop van de Tamboerskade en duurt ongeveer 15 minuten.

Wegafsluitingen

Dit jaar wordt tijdens de tocht richting de Tamboerskade de Piusstraat vanaf de Primus van Gilsstraat en de Koopvaardijstraat afgesloten. Voor de veiligheid van het publiek en om mogelijke schade aan voertuigen te voorkomen, worden de volgende straten afgesloten:

Gehele zuidzijde van de Tamboerskade;

Vendeliersstraat, tussen de Leenherenstraat en de Kruisvaardersstraat; Tournooistraat; Slotstraat; Havendijk, tussen de Barkstraat en de Lanciersstraat;

Voor de veiligheid van de bezoekers is ook een gedeelte van het park, gelegen aan de Piushaven, afgezet met dranghekken.

 

De afsluitingen gelden op zondag 31 juli van 20.00 uur tot 00.00 uur. Tijdens de genoemde tijden geldt in de aangegeven gebieden een parkeerverbod. Voertuigen die zich dan nog in het gebied bevinden worden weggesleept.

 

Meer informatie

Hebt u nog vragen naar aanleiding van deze brief? Neem dan op werkdagen contact op met de leden van het kermisprojectteam van de gemeente. Dit team is bereikbaar via telefoonnummer 013 542 94 63 en via

jet.van.baast@tilburg.nl  

.

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden