Geplaatst op 07 oktober 2008 om 12:00 uur door H. Sweep.

VIERING DAG VAN DE OUDEREN ZATERDAG 11 OKTOBER IN WIJKCENTRUM

Zaterdag 11 oktober 2008 organiseert het Activiteitennetwerk Reeshof de Dag van de Ouderen in Wijkcentrum Heyhoef. Op deze middag treden voor u (alle senioren uit de wijk) op de Dongelander Muzikanten. Deze groep bestaat uit zo’n 20 muzikanten die deze middag voor u optreden en u zeer zeker zullen vermaken. De middag begint om 14.00 uur en eindigt om 17.00 uur.

De kaartjes kunnen in de voorverkoop gekocht worden bij de receptie of bar van Wijkcentrum Heyhoef of aan de zaal op de dag zelf. Wijkcentrum Heyhoef is iedere werkdag geopend van 08.00 tot 23.00 uur. De kaarten kosten 1,00 euro. Bij aankomst ontvangt u van ons een heerlijk kopje koffie en iets lekkers.

Meer informatie kan worden verkregen via de receptie van Wijkcentrum Heyhoef  013-572 83 83 of via e-mail van de ouderenwerker:marleen.appels@reeshoftilburg.nl

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden