Uw kind start met sporten?
Minitennis in de Reeshof!
U wil graag dat uw kind plezier heeft in sport en u ziet dit als een goede basis voor de ontwikkeling van uw zoon of dochter?
Door middel van Minitennis werken we, op een leuke en speelse wijze aan de ontwikkeling van de balvaardigheid, coördinatie, behendigheid en snelheid. Een goede basis voor elke toekomstige sportactiviteit.
Tijdens de cursus minitennis maken kinderen van 6 t/m 12 jaar kennis met de tennissport. Onder begeleiding van een gediplomeerde trainer worden op een laagdrempelige manier de beginselen van het tennisspel bijgebracht. De cursus bestaat uit 19 lessen van 60 minuten in de sporthal van Sportcentrum Reeshof. De lessen worden op maandag van 15.00 tot 18.00 uur gegeven van 2 november 2009 t/m 29 maart 2010. Er is géén les tijdens de schoolvakanties.
Met deze cursus ervaart uw kind of tennis een sport voor hem of haar is. De laatste 3 minitennislessen worden ingevuld met een gezellig toernooi op het tennispark van sportpark Bijstervelden. Minitennis is een leuke manier om te starten met de tennissport en is een uitbreiding van de activiteiten van LTC Bijstervelden.
De totale cursus minitennis bestaat uit 19 lessen van 60 minuten en staat ook dit jaar weer onder leiding van een gediplomeerde trainer van de tennisschool Sport Events. Per uur kunnen maximaal 24 kinderen deelnemen.
Materiaal
De tennisschool stelt gratis rackets beschikbaar tijdens de lessen. Heeft uw kind een eigen tennisracket dan mag hij of zij daar uiteraard gebruik van maken. Uw kind heeft dus alleen sportkleding en sportschoenen te hebben.
Belangrijke informatie:
1.De cursus loopt van 2 november 2009 tot en met 29 maart 2010. (Inschrijvingen lopen nog door na 2 november)
2.Tijden en accommodaties: elke maandag van 15.00 tot 18.00 uur in de sporthal van Sportcentrum Reeshof. Er is géén les tijdens de schoolvakanties.
3.Inschrijven kan bij de receptie van Sportcentrum Reeshof via een inschrijfformulier. Deze is ook te downloaden op www.ltcbijstervelden.nl en www.tilburg.nl.
4.De deelnamekosten bedragen € 79,00 voor 19 lessen van een uur.
Meer informatie?
Neem contact op met LTC Bijstervelden, Elaine Smeulders 013-5710573
Of kijk op www.ltcbijstervelden.nl.



