Geplaatst op 07 januari 2008 om 12:00 uur door H. Sweep.

Uitslag vakantietoernooi zaalvoetbal

Deze kerstvakantie hebben meer dan 1900 basischoolkinderen gestreden om de overwinning in het vakantietoernooi zaalvoetbal. In verschillende Tilburgse sporthallen zijn spannende voorrondes gespeeld. Vrijdag 4 januari was het in de Stadssporthal tijd voor een zinderende finale.

Een jongensteam van de Jan Ligthartschool Driecant en een meisjesteam van basisschool d’n Hazennest zijn de winnaars in de poule voor groep 7 en 8. Hiermee hebben zij zich geplaatst voor het Johan Cruijff straatvoetbalkampioenschap in Amsterdam.

De gemeente en voetbalvereniging RKTVV organiseren het toernooi. De vereniging geeft jongeren de mogelijkheid hun ervaringen in het toernooi bij de club voort te zetten. Als enige vereniging biedt RKTVV een competitie zaalvoetbal aan voor de Tilburgse jeugd.

Elk jaar organiseert Sportbedrijf Tilburg, onderdeel van de gemeente Tilburg, 15 vakantietoernooien. De toernooien bieden een kennismaking met nieuwe sporten en stimuleren jongeren tot deelname.

Einduitslagen Fairplay

De meest sportieve teams tijdens het toernooi

Meisjes groep 7/8: Basisschool Christoffel 10

Jongens groep 7/8: Openbare Basisschool Yore 1

Gemengd groep 5/6: Basisschool d’n Hazennest 5

Gemengd groep 3/4: Basisschool Stelaertshoeve 1

Einduitslagen poulewinnaars

De winnaars in de verschillende poules

Meisjes groep 7/8: Basisschool d’n Hazennest 1

Jongens groep 7/8: Jan Ligthartschool Driecant 7

Gemengd groepong 5/6: Andreasschool 3

Gemengd groep 3/4: Basisschool Christoffel 1

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden