Geplaatst op 24 februari 2010 om 07:16 uur door Typisch Tilburg.

Typisch Tilburg Modellenwedstrijd Castingmiddag

TypischTilburg.nl houdt ook dit jaar weer, voorafgaand aan de TypischTilburg modellenwedstrijd, een ‘castingmiddag'. De middag vindt plaats op komende koopzondag 28 februari vanaf 14:00 uur in de Emma Passage.

Tijdens voorgaande edities van de modellenwedstrijd bleek dat veel geïnteresseerden modellen-in-spé niet over geschikte foto's van zichzelf beschikken, waardoor ze niet aan de wedstrijd konden deelnemen. Iedereen die zich die middag inschrijft krijgt ter plekke gratis een professionele fotosessie inclusief visagie aangeboden.

De TypischTilburg Kalender is een glossy jaarkalender met unieke modellen uit de gemeente Tilburg. Aan de TypischTilburg Kalender is een jaarlijkse modellenwedstrijd gekoppeld: de TypischTilburg Modellenwedstrijd. Dit is een wedstrijd tussen Tilburgse modellen voor een plekje op de TypischTilburg Kalender. De 13 winnende modellen worden op de mooiste plekjes van de stad Tilburg gefotografeerd en prijken op de TypischTilburg Kalender 2011.

Inschrijven voor de TypischTilburg Modellenverkiezing kan weer op http://www.typischtilburg.nl

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden