Theo Verbruggen presenteert nieuwe Kashba. Met o.a. live muziek van Rincon.
De zon en de maan tegelijk zien schijnen? Een kerstconcert met Mozart en Corelli en een salsa & latino feest op zondagmiddag in Paradox? We heten u welkom bij de nieuwe Kashba! Aanvang 14:30 uur
Aanvang met gastpresentator journalist Theo Verbruggen.
Kerstconcert door strijkkwartet Picabia, met Melanie van Overbeeke (altviool), Lefke Wang (viool), Bert Vos (viool) en Tara Kumar (cello): Eine kleine Nachtmusik (W.A. Mozart); Mc Mozart's Eine kleine bricht Moonlicht Nicht Musik (Prof. Teddy Bor); Concerto grosso Nr. 8 ‘Kerstconcert' (A. Corelli).
Singer-songwriter duo Ma Mojo, op uitnodiging van de Nachtburgemeester, met Joosje Jochems (vocals) en Monique van Dinther (toetsen).
Bijdragen van de werkgroep Cultuur Mix en relaties van het HVDW.
16:30 uur
Hoofdoptreden Eduardo Rocha van Cantamigo samen met Rincon Salsa & Latino, met musici als Felix Rodriguez Nunez (zang en percussie), Oscar Vasquez Santos (saxofoon, dwarsfluit en zang), Didier Larmonie (piano) en Martin de Graaf (contrabas).
17:30 uur
Meet & Greet met alle artiesten.
En dit alles met hapjes van restaurant Blend en een gastcateraar.
Waarschijnlijk de leukste en meest ongedwongen inwijding in de Tilburgse diversiteit. Luchtig, feestelijk, aanstekelijk. Uit het hart van het Huis van de Wereld.
Datum: zondag 12 december 2010
Tijd: 14.30 uur - 18.00 uur
Locatie: Paradox, Telegraafstraat 62 te TILBURG
Toegang: € 3,-



