Remmers/Gestel nog steeds in de race bij World Tour Phuket
Opnieuw worden bij de start van het toernooi goede resultaten gehaald door de Nederlandse duo's bij de World Tour in Phuket.
Meest in het oog springend was de overwinning van Roos van der Hoeven en Jantine van der Vlist op de als 6de geplaatste Amerikaanse toppers Akers/Turner. Maar ook Daniëlle Remmers en Sophie van Gestel deden in de eerste ronde goede zaken door de Finse zusjes Nystrom te verslaan. Door dit koppel werden ze vorige week in Sanya nog uitgeschakeld. De eerste set was erg spannend en ging met 27-25 naar Daniëlle en Sophie, daarna was het verzet gebroken (21-12). Helaas waren twee andere zusjes (Schwaiger en Schwaiger) vervolgens, weliswaar na 3 sets, te sterk in ronde twee. Het werd 21-16, 18-21, 15-8 voor het Oostenrijkse duo.
Daardoor werden Remmers/Van Gestel naar de herkansingen verwezen. Verder wonnen de andere Nederlandse duo's ook hun eerste ronde partij. Keizer en van Iersel speelden tegen Fabjan/Fabjan (Slo) en wonnen eenvoudig met 2-0 (21-18, 21-11). In de tweede ronde kwamen ze uit tegen van der Hoeven en van der Vlist, die niet nog een keer wisten te stunten (2-0, 21-12, 21-15). Ook Wesselink en Meppelink wonnen hun eerste wedstrijd. Ze versloegen Gioria en Momoli (Ita) met de nodige moeite (2-1, 10-21, 28-26, 15-10). In de ronde daarna was het ijzersterke Duitse duo Goller en Ludwig een maatje te groot. Het werd 21-16 en 21-12. Keizer/Van Iersel plaatsten zich dus rechtstreeks voor de derde ronde. De andere koppels moeten proberen via de herkansingen nog in de race te blijven. Morgen worden de vervolgwedstrijden gespeeld. Alle drie de herkansingswedstrijden worden om 8.30 uur (2.30 uur NL tijd) gespeeld. Daniëlle Remmers en Sophie van Gestel moeten aantreden tegen het Amerikaanse koppel Ivy/Rutledge, Meppelink/Wesselink treffen de Italiaanse dames Rosso/Menegatti en Van der Hoeven/Van der Vlist spelen tegen het Duitse team Borger/Büthe.



