Geplaatst op 07 september 2011 om 06:33 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Politiekcafé Buskruit

Op zondag 18 september vindt de 20ste editie van Politiek Café Buskruit! plaats, dat iedere derde zondag van de maand gehouden wordt.

Buskruit! is het Politiek Café van de Tilburgse SP in wat hopelijk een lange reeks gaat worden, á la Zout in Oss. Dat betekent dus geen SP-propaganda maar een interessant en hopelijk inspirerend zondagmiddag-café met diverse items over politiek. Maar dan wel voor een breder publiek dan de gebruikelijke ons-kent-ons-netwerkjes van bestuurlijke en politieke bobo's.

Het is een flitsend programma met debatten over actuele plaatselijke en landelijke politieke thema’s. Daarnaast is er een gastcolumnist, debat 1-tegen-1 en het éen en ander wordt gelardeerd met cabaret en live muziek. Buskruit! heeft een onafhankelijke redactie die verantwoordelijk is voor de inhoud.

Zoals gebruikelijk vindt het politiek café plaats bij De Harmonie, stationsstraat 26 van 15.00 tot 17.00 uur. U bent van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn en verslag te doen.

Tot op zondag 18 september!

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden