Geplaatst op 10 maart 2011 om 06:34 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Paul Bottelier van Willem II legt voorzitterschap Raad van Commissarissen neer

Paul Bottelier legt zijn functie als voorzitter van de Raad van Commissarissen bij Willem II neer.

In de turbulente periode waarin Willem II verkeert, dreigde de belasting voor hem opnieuw heel groot te worden. Om te voorkomen dat er zich een herhaling van jongstleden november voordoet, is het in het belang van hem en van de club zo'n situatie vóór te zijn. Vandaar zijn terugtreden nu.

Bottelier werd in april 2010 door het Stichtingsbestuur van Willem II benoemd tot interim bestuurder. Onder zijn leiding slaagde de club er in een faillissement af te wenden en werd een bestuurlijke reorganisatie doorgevoerd. Na de installatie van de nieuwe Raad van Commissarissen nam hij dit najaar het voorzitterschap van dat orgaan op zich.
Marco Wilke die de komende periode namens de Raad van Commissarissen optreedt als waarnemend voorzitter spreekt namens diezelfde Raad dank en waardering uit voor het vele werk dat Paul het afgelopen jaar voor de club heeft verricht. Paul Bottelier blijft bij de club betrokken als ambassadeur en adviseur.

 

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden