Geplaatst op 13 oktober 2010 om 06:53 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Opening bijzondere expositie ontstaan op straatfeest in Reeshof

In wijkcentrum Heyhoef vindt vandaag de opening plaats van een bijzondere expositie, die haar aanvang vond op het straatfeest van de Kromeniestraat en een deel van de Kasterenlaan in Reeshof.

Om 20.00 uur zal in het wijkcentrum de Heyhoef een bijzondere expositie worden geopend.

In het kader van de middagactiviteit van het traditionele straatfeest van de KROMMENIESTRAAT en een deel van de KASTERENLAAN begin september, zijn er dit jaar zeer creatieve lijsten gemaakt. Tien kleine groepjes uit de twee straten versierden op zeer originele wijze de kale lijsten die hen werden aangeboden. Daarna zijn er per groep, in de wijk, dóór die lijsten, foto's gemaakt van de wijk.

Zowel de versierde lijsten als één uitgekozen foto per groepje worden nu geëxposeerd. De lijsten en de foto's van dit unieke gebeuren zullen 4 weken te bewonderen zijn in het wijkcentrum.

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden