Geplaatst op 07 mei 2007 om 12:00 uur door H. Sweep.

Open Ateliers Reeshof: George Hezemans

Op een speciale wand in bibliotheek Heyhoef zijn regelmatig werken te zien van kunstenaars uit de Reeshof. Van 14 mei t/m 22 juni hangen hier werken van beeldend kunstenaar George Hezemans. Sinds enkele jaren werkt George Hezemans (1950) vanuit thema’s. Deze manier van schilderen stelt hem in de gelegenheid om te leren van ieder schilderij. Iedere nieuwe ontdekking legt hij vast en brengt daarmee verdieping aan in zijn werk. Hij blijft zodoende zichzelf doorlopend vernieuwen. Dat maakt zijn werk zo boeiend.

Bijzonder geslaagd was zijn serie markante koppen waarbij met behulp van garen bijzondere karakters werden getekend. Met behulp van plamuur, lijm en zand maakte hij daarna een serie vluchtelingen waarbij uitzichtloosheid treffend werd weergegeven

Het afgelopen jaar heeft hij zich vooral gericht op geabstraheeerde landschappen. Bijzonder opvallend in zijn werk is de combinatie van diepte en sfeer. De expositie is te bezichtigen tijdens openingstijden. Bibliotheek Heyhoef is gevestigd aan Kerkenbosplaats 3 en geopend: maandag, woensdag en donderdag 13.00-17.30 uur, dinsdag 10.00-12.00 uur én 13.00-17.30 uur, vrijdag 13.00-20.00 uur en zaterdag 10.00-15.00 uur.

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden