Ook dat is Reeshof !
Afgelopen vrijdag is onze dochter Dianne met haar Dennis getrouwd.
De afgelopen maanden zijn spannend geweest en hebben een fikse aanslag gepleegd op ons allemaal vanwege Dians ernstige ziekte en ziekenhuisopnames.
De voorbereidingen voor Dian en Dernnis huwelijk gingen echter in alle rust door. Dit was hun droom om te trouwen met een spetterend feest.
Vrijdag was het dan zover, om 6 uur 's morgens stonden wij ballonnen op te blazen.Veranda veranderde in een ballonnenzee, alle buren van het plein hingen de vlaggen uit en zo werd het een heel mooi plaatje.
Kwart voor elf ging de bel en kwamen meer dan honderd schoolkinderen van "De kleine Beemd" het plein op met hun ballonnen. Dat was wel even slikken om zo al die kids te zien staan met hun leraren, buren er om heen en dan Dian en Dennis die daar tussendoor liepen.
Een geweldige start van een hele mooie dag!! Graag willen wij dan ook de kinderen en allemaal bedanken, echt heel hartelijk bedankt!!
John Francien Nijkamp
Spaarnwoudelaan 157



