Geplaatst op 31 december 2009 om 08:00 uur door Uit in Brabant.

Nieuwjaarsduik in Tilburg op 1 januari

Combineer zwarte roetwolken, glimmende motoren, net niet helder, stilstaand water en een incidentele ontblote bierbuik en je hebt de ingrediënten voor een onvergetelijke nieuwjaarsduik.

Wie zegt dat motormuizen alleen maar stoere, bikkelharde mannen zijn, heeft maar voor de helft gelijk. In Tilburg heb je stoere, bikkelharde motormannen met een hart van goud die op 1 januari gewoon in de Piushaven springen. En ze doen dan niet vanwege een weddenschap of om iets te bewijzen. Nee, ze doen het voor het goede doel!!!!!


Goede doel
De opbrengst van de nieuwjaarsduik gaat naar de kinderafdeling van het Tweedesteden Ziekenhuis in Tilburg. Met het geld worden een computer en speelgoed gekocht voor kinderen die langdurig in het ziekenhuis moeten blijven.


Meemaken, meedoen
Lijkt het je leuk om het nieuwe jaar te beginnen met een fris hoofd? Kom dan naar de nieuwjaarsduik van motorclub 't Motorrijerke in Tilburg. Het startsein voor de duik wordt gegeven om 15.00 uur. Hoe meer mensen, hoe meer vreugd en des te beter natuurlijk voor de kinderen in het Tweesteden Ziekenhuis.

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden