Geplaatst op 06 juli 2011 om 06:18 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Nieuwe Brasserie in St. Elisabeth Ziekenhuis

Ook ruimte voor gasten in rolstoelen en scootmobiels

Gastvrij, open en gezellig. Dat zijn de steekwoorden van de nieuwe Brasserie in de centrale gang van het St. Elisabeth Ziekenhuis in Tilburg. Zowel patiënten als bezoekers kunnen er de hele dag terecht voor een assortiment dat varieert van iets lekkers bij de koffie tot een warme maaltijd. Alle gerechten worden vers bereid in de moderne open keuken.  

In deze nieuwe Brasserie zijn meer zitplaatsen, en is bovendien ook genoeg ruimte voor mensen in een rolstoel of scootmobiel. De inrichting is licht, met veel gebruik van natuurlijke materialen en kleuren. Door de grote serre krijgt de Brasserie veel daglicht, en op winterse dagen kunnen gasten plaats nemen rond de open haard. 

Kwaliteit

Ook het assortiment is aangepast. De kaart heeft wat minder keus, maar wisselt dagelijks en biedt verse gerechten, vertelt hoofd Hotelservices Robert Jansen: “De producten worden dagelijks vers geleverd door leveranciers die ook onze ziekenhuiskeuken bevoorraden. Daardoor weten we zeker dat we elk dag constante kwaliteit leveren.”

Niet alleen om te eten, ook voor een lekker kopje koffie is de nieuwe Brasserie een geschikte plek. Bezoekers kunnen bij de kassa een lege mok meenemen, die ze voor 1.95 euro zo vaak kunnen vullen als ze willen.

 Openingstijden
In de Brasserie staan dagelijk zes mensen klaar om patiënten en bezoekers gastvrij te ontvangen. De Brasserie, schuin tegenover de plek van de oude Brasserie, is open van 09.00 tot 21.00 uur. In het weekeinde zijn gasten welkom vanaf 10.00 uur. De keuken sluit om 20.30 uur.

FOTOBIJSCHRIFT: De nieuwe Brasserie biedt meer zitplaatsen.

 

 

 

 

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden