Nieuw in Tilburg: Aquaspinning
Fietsen in het water: uniek in Tilburg
In juni 2007 starten Sportcomplex Drieburcht en Recreatiebad Stappegoor met de activiteit Aquaspinning.
Geïnteresseerden kunnen vanaf maandag 4 juni 2007 terecht in deze zwembaden
voor een gratis proefles. Aquaspinning is een bodyworkout op een fiets (aquabike) met verschillende weerstanden in halfdiepwater. Zowel mannen als vrouwen kunnen met deze intensieve sport werken aan hun uithoudingsvermogen, spierkracht en gezondheid. Dit allemaal op het ritme van opzwepende muziek. De instelbare weerstand van de fiets en het water leiden snel tot een fysieke en conditionele verbetering. De lessen duren 45 minuten en worden gegeven door een opgeleid aquaspinninginstructeur.
Sportcomplex Drieburcht en Recreatiebad Stappegoor zijn de eerste twee zwembaden binnen de gemeente Tilburg die aquaspinning introduceren. Op beide accommodaties worden 10 fietsen geplaatst en worden er tot en met de zomervakanties introductielessen gegeven. Het grote voordeel van aquaspinning ten opzichte van spinning in de sportschool is dat het bovenlichaam ook getraind wordt. Door het water als extra weerstand te gebruiken worden naast de beentraining, boven water, ook armen en schouders getraind.
In Sportcomplex Drieburcht zijn de tijden voor aquaspinning:
Dinsdag van 20.15 tot 21.00 uur en van 21.15 tot 22.00 uur
Woensdag van 19.15 tot 20.00 uur en van 20.15 tot 21.00 uur
In Recreatiebad Stappegoor zijn de tijden voor aquaspinning:
Dinsdag van 21.30 tot 22.15 uur
Woensdag van 21.30 tot 22.15 uur
Kijk op http://www.sportintilburg.nl voor meer informatie of bel met de receptie van Zwembad, Drieburcht telefoon: (013) 455 74 79 of zwembad Stappegoor, telefoon (013) 532 59 00.



