Geplaatst op 14 juli 2009 om 12:00 uur door H. Sweep.

Multi Culti wint de Tilburg Street League

Zondag 12 juli is tijdens de Koningsdag van Willem II de finale van de Tilburg Street League gespeeld. De Tilburg Street League is een project om jongeren in de wijk meer met elkaar kennis te laten maken en op een positieve manier te betrekken bij de buurt waarin ze leven. Dit jaar waren er vijf teams die deelnamen aan deze competitie. Het is de bedoeling dat dit aantal volgend jaar wordt uitgebreid naar tien teams.

De wedstrijden begonnen om 13.00 uur. De uiteindelijke finale ging tussen Multi Culti en Green Wood United. Vooral Multi Culti viel op door de finale ongeslagen te bereiken. Zij presteerden het om als eerste team beslag te leggen op de felbegeerde Tilburg Street League Cup. Multi Culti versloeg Green Wood United met 9-5. Het team was erg blij en verdiende het respect van de andere vier deelnemende ploegen. The Dizz kreeg de Fair Play prijs toegewezen. Geconcludeerd mag worden dat het een erg succesvolle middag was en dat de Tilburg Street League de komende jaren een prominente rol zal spelen in de gemeente Tilburg.

Verschillende organisaties dragen hun steentje bij aan de Tilburg Street League. Willem II, WonenBreburg, de Twern en de Gemeente Tilburg Sportontwikkeling zijn partners. Deze partners hebben voorafgaand aan de finale de intentie uitgesproken om gezamenlijk de komende vijf jaar de Tilburg Street League te blijven ondersteunen.

  Het team Multi Culti won de Tilburg Street League. Foto: Fotoburo Toin Damen

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden