Mamma Mia Sing A Long in Euroscoop Tilburg
Op vrijdagavond 3 oktober presenteert Euroscoop Tilburg haar eerste Sing A Long Avond. De film Mamma Mia wordt op die avond in een speciale versie vertoond: alle liedjes worden ondertiteld op het grote scherm en Daisy zal iedereen in de zaal begeleiden bij het zingen van de gouden Abba liedjes, zoals Dancing Queen, Voulez vous en nog veel meer.
Voorafgaand aan de voorstelling ontvangen alle bezoekers een heerlijk sprankelend glas Prosecco Rose en na de voorstelling kan iedereen lekker naborrelen bij Bommel Beer in Euroscoop in een gezellige musical sfeer.
Donna, een onafhankelijke, single moeder heeft een hotelletje op een idyllisch Grieks eiland. Ze staat op het punt om Sophie, de pittige dochter die ze alleen heeft grootgebracht, los te laten. Voor Sophie's huwelijk heeft Donna haar twee oude hartsvrienden uitgenodigd: de praktische en no-nonsense Rosie en de rijke, meermalen gescheiden Tanya van haar vroegere backing-band 'Donna and the Dynamos'. Maar Sophie heeft in het geheim zelf drie gasten uitgenodigd. Ze is op zoek gegaan naar de identiteit van haar vader die haar naar het altaar moet begeleiden en ze haalt drie mannen uit Donna's verleden naar het mediterrane paradijs waar ze 20 jaar daarvoor waren geweest. In de 24 chaotische, magische uren bloeit er nieuwe liefde op en oude romances vatten opnieuw vlam op dit weelderige eiland vol mogelijkheden.
Op de Mamma Mia Sing A Long avond start de film om 20.30 uur en de entree bedraagt 7.50 euro inclusief het welkomstdrankje. Kaarten zijn te reserveren via: 013-5812820 (vanaf 12 uur) of via het internet.



