Geplaatst op 17 mei 2010 om 07:00 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Leraren 2College Wandelbos al dansend door de stad

Examenleerlingen van 2College Wandelbos hebben woensdag 12 mei een stunt georganiseerd voor de leraren van hun school. Zij bedachten een zogenaamde flashmob die de leraren uit moesten voeren in de binnenstad van Tilburg.

Hoe kunnen we onze leraren bedanken voor de afgelopen jaren dat ze ons lesgaven, maar tegelijk ook voor schut zetten? Dat was de vraag die de leerlingen van 2College Wandelbos bezig hield de afgelopen weken. Want dat er een stunt gehouden moest worden vlak voor de eindexamens was wel duidelijk. Dat hoort er nu eenmaal bij.

Het werd uiteindelijk een flasmob. Iets wat het afgelopen jaar vele malen is georganiseerd in de wereld, vooral vlak na het overlijden van Michael Jackson. Voor degenen die niet weten wat een flashmob is: een klein groepje mensen begint onverwacht te dansen en die groep wordt steeds groter. Uiteindelijk is het de bedoeling niets vermoedende mensen te verrassen met een onverwachte act.

De leraren van 2College Wandelbos werden om 13.30 uur uit de lessen gehaald. Ze moesten om 14.00 uur in Café Joris op het Piusplein verzamelen. Daar kregen ze een dansje aangeleerd door de leerlingen op de melodie van ons songfestivallied "Ik ben verliefd Sha la lie Sha la la". Vervolgens werden ze verkleed in feestelijke kleding, geschminkt en de stad in gestuurd. Op verschillende plekken in de binnenstad werd het winkelende publiek getrakteerd op een vermakelijk dansje van de leraren die allen sportief meededen.

"Voor schut? Ja, dat wel, maar ik vind het geweldig dat onze leerlingen zoiets hebben bedacht. Daarom doe ik vol enthousiasme mee", aldus Els Schults, teamleider bovenbouw. "Het was de beste stunt in de 30 jaar dat ik voor de klas sta", aldus Hans Zegveld, leraar beeldende vorming. Het publiek keek telkens verrast op, maar reageerde erg leuk. Kortom, een geslaagde stunt!

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden