Geplaatst op 01 november 2011 om 10:53 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Kunstexpositie in hoofdgang St. Elisabeth Ziekenhuis

Kunstenares Sjoukje Gniewyk – Lokers exposeert in het St. Elisabeth Ziekenhuis in Tilburg dertien nieuwe schilderijen en tekeningen. De expositie is te zien van woensdag 2 november tot vrijdag 16 december tussen de beide grote liftenblokken in de hoofdgang. Tegelijkertijd zijn in de vitrinekasten bij de afdeling Radiologie sieraden te zien van Connie Laros.

Sjoukje Gniewyk maakt al vijftien jaar schilderijen met acrylverf en tekeningen met pastelkrijt. In het begin maakte ze veel landschappen in Frankrijk. Tegenwoordig schildert ze onder meer portretten.

Connie Laros werkt in het St. Elisabeth Ziekenhuis bij de facilitaire dienst. In haar vrije tijd ontwerpt en maakt ze sieraden. Daarbij maakt ze gebruik van diverse materialen zoals kristal, keramiek en onyx.

In de gangen van het ziekenhuis wisselen de kunstwerken regelmatig. Patiënten en bezoekers kunnen daardoor steeds genieten van een nieuwe expositie. 

De Kunstcommissie van het St. Elisabeth Ziekenhuis heeft meer informatie over de tentoonstelling. Contact opnemen kan op (013) 539 30 65.

 

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden