Geplaatst op 09 november 2006 om 12:00 uur door H. Sweep.

Kinderraden Reeshof geinstalleerd.

In het kader van kinderparticipatie heeft stichting de Twern in samenwerking met diverse basisscholen in de Reeshof, kinderraden opgezet. Op vrijdag 3 november zijn de kinderen van de kinderraden uit de Reeshof geïnstalleerd door Wethouder Marieke Moorman.

De installatie gebeurde in de oude Raadszaal.

Er was veel belangstelling. Vaders, moeders, opa`s en oma`s waren met de kinderen meegekomen om de kinderen bij te staan. Ook was de voorzitter van wijkraad Reeshof aanwezig en nog veel meer mensen die betrokken zijn bij deze kinderraden. Om 16.00 uur werd het geheel geopend en sprak de wethouder. Ze gaf aan hoe belangrijk de gemeente het vindt dat kinderen betrokken zijn bij hun leefomgeving en daar in meedenken hoe zaken beter zouden kunnen. De Wethouder heeft een contract ondertekent waarin afspraken naar de kinderen toe beschreven staan en wat de kinderraden van de gemeente mag verwachten. De scholen die meegewerkt hebben aan het opzetten van de kinderraden zijn:

De Bloemaert, OBS Bibit, Gesworen Hoek, Helen Parkhurst, De Boemerang,

De Sporckt en de Meander. Een kinderraad is een groep kinderen die kijken naar de omgeving waar ze wonen. Wat kan er leuker, veiliger en beter in de wijk. De kinderraden worden begeleid door een medeweker van De Twern (organisatie voor maatschappelijke dienstverlening). Je kunt dan denken aan de verkeersveiligheid rond de scholen, de hondenpoep op speelveldjes en speelplekken die opnieuw ingericht moeten worden.
UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden