KermisTV op de grootste Kermis van de Benelux
Van 18 tot 27 juli wordt het centrum van Tilburg weer omgebouwd tot de grootste kermis van de Benelux. De Tilburgse Kermis van 2008 wordt nog groter, sneller en met nog meer spektakel dan voorgaande jaren. Er zijn 246 attracties en dat is er eentje meer dan vorig jaar. Uiteraard is Omroep Brabant ook bij dit spektakel van de partij. Voor het vierde jaar in successie zendt Omroep Brabant direct na het nieuws KermisTV uit.
Voor KermisTV zal presentator Rogier van Oosterhout dagelijks aan alle facetten van de Kermis aandacht besteden. Grote rol in deze afleveringen is voor de exploitanten zelf. Elke uitzending mag één van de uitbaters dertig seconden lang zijn attractie verkopen hetgeen fantastische en unieke televisie oplevert.
Dit jaar zijn er op de grootste kermis van de Benelux maarliefst 246 attracties te bezoeken. Naast publiekstrekkers als het 55 meter hoge reuzenrad ‘Wheel of Excellence’, ‘Rockin’ Tug’, de Nostalgische snoepkraam en de Sombrero, zijn er dit jaar ook een aantal attracties die nog niet eerder in Nederland te zien waren. Zo komt op het Koningsplein ‘New York, New York’, een grote zwier-, loop-, en speelzaak van maarliefst vier etages hoog en op het Besterdplein het loopspookhuis ‘De Mystery’ uit Duitsland te staan.
KermisTV is vanaf zaterdag 19 juli tot en met zondag 27 juli te zien na Brabant Nieuws op Omroep Brabant TV.



