Kaartverkoop play-off thuisduel Willem II gestart
Voor het eerste thuisduel van Willem II van de play-offs is afgelopen maandag 26 april de kaartverkoop begonnen. De tegenstander is nog niet bekend, maar een spannend duel wordt het zeker. De wedstrijd wordt op zondag 9 mei gespeeld in het Koning Willem II stadion om 14.30 uur.
Met een SeizoenClubCard kunt u de wedstrijd gratis bezoeken. Losse tickets worden verkocht tegen het reguliere tarief. Per SeizoenClubCard kunt u twee extra kaarten kopen, met een ClubCard kunt u één kaart kopen. Het kan zijn dat deze verkoopregeling wijzigt zodra de tegenstander bekend is. De tegenstander wordt pas 2 mei bekend gezien dan, na de wedstrijd tegen Roda JC, de reguliere competitie is afgelopen en de eerste divisie clubs de eerste ronde hebben gespeeld.
Kaartverkoop voor de play-offs loopt via:
1. www.besteljekaartje.nl
2. Receptie Willem II:
Reguliere openingstijden van maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur.
Gewijzigde openingstijden:
- vrijdag 30 april gesloten
- maandag 3 mei open tot 20.00 uur
- dinsdag 4 mei open tot 20.00 uur
- woensdag 5 mei gesloten
- vrijdag 7 mei open tot 20.00 uur
- zaterdag 8 mei open van 13.00 tot 17.00 uur
Op bovengenoemde tijden is tevens de Willem II fanshop geopend om helemaal uitgedost naar deze spannende wedstrijd te komen.
Kaartverkoop uitduel donderdag 6 mei
Aanstaande maandag 3 mei maken we via www.willem-ii.nl bekend hoe de kaartverkoop voor het uitduel verloopt dat op donderdagavond 6 mei gespeeld wordt.
Wanneer Willem II deze ronde overleeft speelt het op donderdag 13 mei (uit) en zondag 16 mei (thuis) de derde en laatste ronde van de play-offs.
Nu op Tricolores.tv
Op Tricolores.tv zijn weer leuke filmpjes te bekijken:
- Scoren voor Gezondheid
- In the picture: Arjan Swinkels
- Van Buiten: De Kaapverdische Connectie
Kijk snel op http://www.tricolores.tv
WII Kings Filmmiddag groot succes
Afgelopen zaterdag was het dan zover. De WII Kings Filmmiddag. Meer dan 150 Kings stonden samen met een van hun ouders, vol spanning te wachten om naar de film te gaan. De filmmiddag die voor de tweede keer op rij bij MustSee in het centrum van Tilburg werd gehouden was een groot succes. Kijk hier voor meer foto's.
WII Kings is de fanclub voor de stoerste Willem II fans t/m 12 jaar. Voor €15,- per jaar zijn kinderen al lid. Kijk hier voor meer informatie over de WII Kings.



