Geplaatst op 27 mei 2009 om 12:00 uur door H. Sweep.

Jeugd Oranje geeft clinic en speelt interland tijdens Jubileum vc Sarto

Op zaterdag 30 mei zal Jeugd Oranje een clinic geven aan de jeugd van het jubilerende vc Sarto, dat 60 jaar bestaat. Naast de clinic zal de ploeg o.l.v. Patrick Tonnaer een oefeninterland spelen tegen kersvers Europees Kampioen België. Voor bondcoach Patrick Tonnaer zal 30 mei een speciale dag zijn. Hij trainde bij vc Sarto een aantal seizoenen het 1e damesteam.

Na een teleurstellende 11e plaats op het afgelopen EK in AHOY Rotterdam moet de knop weer om richting de EYOF. Deze Jeugd Olympische Spelen worden eind juli gehouden in Tampère (FIN).

België daarentegen is voortvarend uit de startblokken gekomen dit seizoen met het behalen van de Europese titel. De ogen zullen deze zomer tijdens de EYOF en het WK dan ook op hen gericht zijn.

Half mei zijn de centrale trainingen op Topsportcentrum Papendal weer hervat. Naast het vele trainen zal Jeugd Oranje ook een aantal oefenwedstrijden spelen, waarvan de oefeninterland tegen Jeugd België de eerste zal zijn. Een mooiere tegenstander kan Jeugd Oranje zich niet wensen.

Dagprogramma Jeugd Oranje op 30 mei

·         12.30 uur Clinic Jeugd Oranje met jeugd van vc Sarto

·         17.00 uur Aanvang Interland Jeugd Oranje – Jeugd België

Sporthal “Dongewijk”

Dongewijkdreef 40

5045 NH Tilburg

 

 

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden