Internationale vrouwendag Verwendag op dinsdag 1 maart 2011
In maart is het internationale vrouwendag.
Daarom organiseert Vrouwkindcentrum Even-Naar samen met de Twern op dinsdag 1 maart 2011 vrouwendag. Het is een verwendag voor alle vrouwen uit de Reeshof en omgeving. Het vindt plaats in wijkcentrum Heyhoef.
Het begint om 9:45 uur en zal om 13:30 uur eindigen.
Wij hebben onderstaande workshops en activiteiten georganiseerd:
Kapper, Nagels, Massage en voetreflex massage, gezondheidproducten,
Bibliotheek Reeshof met stand van boeken, Acupunctuur en dans.
Kinderoppas is geregeld. Er zullen ook leuke kinderactiviteiten plaatsvinden. Omtrent uw kinderen alle benodigdheden meenemen plus eigen eten en drinken. Dat is heel fijn voor de oppas en ook natuurlijk voor het kind, iets wat hij /zij altijd gewend is. Voor de vrouwen wordt er wel een lunch verzorgd.
Kosten zijn € 5,00 inclusief lunch, koffie/thee. Kinderen zijn gratis.
Bij betaling ontvangt u een kaartje dat u tijdens de dag meeneemt. Dat is uw toegang om deel kunnen nemen aan de activiteiten.
uw entree kaartje is te koop vanaf dinsdag 8 februari tijdens onze activiteiten (kijk voor meer informatie op onze websites) of de receptie van het wijkcentrum Heyhoef. Ben d'r op tijd bij want vol = vol
Meer weten?
Joy's van Lieshout: joysvanlieshout@reeshof.twern.nl en /of
Mahtab Masroorpour: evennaar@evennaar.nl
Bellen kan natuurlijk ook: Wijkcentrum Heyhoef 013-5728383
www.evennaar.nl / www.detwern.nl



