Inloopavond kinderboerderij in de Reeshof.
Er zijn inmiddels zoveel aanmeldingen, op dit moment 38, dat het nog niet gelukt is iedereen persoonlijk te antwoorden.
Voor jongeren die zich aangemeld hebben is het van belang te weten dat je in verband met de verzekering pas vanaf 16 jaar vrijwilligerswerk kunt doen. Als je in schoolverband vrijwilligerswerk doet ben je via school verzekerd dus dan kan je ook als je jonger dan 16 bent werkzaamheden doen.
Op maandagavond 24 januari om 19.30 is iedereen welkom in wijkcentrum Heyhoef, ruimte Havanna op de begane grond.
Wat gaan we doen op deze avond.
19.30 inloop met een kopje koffie/thee of glas fris;
19.45 Start van het programma.
Kennismaking en informatie over kinderboerderij Reeshof door Mark Bergen Henegouwen (coordinator kinderboerderijen Tilburg) en Tineke de Hoop van het gebiedsteam.
Ruimte voor vragen.
20.45 pauze
21.15 Afspraken voor het vervolg
21.45 Afsluiting met een drankje.
Het gaat er deze avond om dat iedereen die zich aangemeld heeft goed geinformeerd wordt over de kinderboerderij Reeshof. Op het eind van de avond moet iedereen genoeg weten om te kunnen bepalen of hij of zij vrijwilliger wil en kan worden en welk werk op de kinderboerderij hij graag zou willen doen.
De avond is niet bedoeld als inspraakavond over het ontwerp van de kinderboerderij.



