IJsplezier op De Lind in Oisterwijk
Openlucht ijsbaan van 20 bij 20 meter open voor publiek
In de wintertijd gaan steeds meer dorpen en steden er toe over om een ijsbaan te plaatsen ter vermaak van de plaatselijke bevolking. Afgelopen jaren was dat ook nog bij ons in de wijk het geval met een echte ijsbaan in het Reeshofpark en een kunstijsbaan op tenniscomplex TC Heyhoef.
Nu moeten Reeshofbewoners, om in de openlucht te schaatsen, iets verder gaan zoals naar Oisterwijk.
Op het einde van De Lind in het centrum van Oisterwijk, is een opluchtschaatsbaan gerealiseerd met een behoorlijke afmeting van 20 bij 20 meter. Naast de ijsbaan kan een hapje gegeten of gedronken worden in de verwarmde tent. Hoe is het mogelijk dat zo'n initiatief wel plaats kan vinden in een ‘stad' als Oisterwijk, maar niet in Reeshof of Tilburg? "We hebben gelukkig allerlei plaatselijke sponsors, die het belang van ons initiatief inzien. Daarnaast leveren we met de carnavalsvereniging vrijwilligers, die de ijsbaan bijhouden en zorgen dat alles gladjes verloopt", zegt beheerder Poelmans (64).
Het is er druk, de plaatselijke jeugd laat zich zien deze zondagmiddag. Het is wel jammer dat het regent maar dat maakt het ijs alleen maar gladder, al moet je er wel voor zorgen dat je niet valt. Vlakbij zijn er allerlei uitspanningen op De Lind waar het goed toeven is, speciaal aan de buitenzijde zijn er overdekte terrassen met een gezellige uitstraling, voor elk wat wils dus.
Schaatsen kost 3 Euro en voor 3 Euro kun je er schaatsen huren. Je auto kun je parkeren achter winkelcentrum de Passage, vlakbij het spoor. Op zondagen wordt er geen parkeergeld geheven in Oisterwijk, dat is dus mooi meegenomen.
Open: 13.00 uur tot 22.00 uur (schaatsen) 13.00 uur tot 23.00 uur (horeca)
Tot en met 4 januari is het mogelijk om rondjes op de ijsbaan te trekken. Een leuk uitstapje voor ouders en kinderen!



