Groen Erfgoed Café in Moergestel
Groene organisaties en erfgoedorganisaties hebben steeds vaker gemeenschappelijke belangen. Daarom zijn IVN consulentschap Brabant en Erfgoed Brabant de samenwerking aangegaan. Hieruit is het initiatief ‘Groen Erfgoed Café' gekomen. Het Groen Erfgoed Café is voor alle vrijwilligers en professionals van groene organisaties en heemkundekringen en vindt 16 november plaats in Moergestel.
Het ‘Groen Erfgoed Café' is georganiseerd om heemkundekringen en groene organisaties samen te brengen. Diverse organisaties kunnen elkaar ontmoeten en met elkaar spreken over het behoud van Groen Erfgoed. Tijdens de bijeenkomst wordt ook aandacht besteed aan de cultuurhistorische waardenkaart. Een door enkele gemeenten ontwikkelde digitale kaart waarop cultuurhistorische elementen zoals groen erfgoed, bouwkunst en monumenten zijn afgebeeld.
Het Groen Erfgoed Café vindt dinsdagavond 16 november plaats in Cultureel Centrum Den bogaard in Moergestel, Sint jansplein 5. De avond start om 19.30uur en is geheel gratis. U kunt zich inschrijven tot 11 november via i.de.haan@ivn.nl.



