Geplaatst op 28 april 2010 om 07:25 uur door Redactie Focus op Reeshof.

Gratis squash tijdens opening The Gym4U

Squashliefhebbers kunnen komend weekeinde gratis squashen in sportcomplex T-Kwadraat tijdens het openingsweekeinde van The Gym4U.

Op zaterdag 1 mei openen de deuren van The Gym4U, een fitness- & squashcentrum dat een goede service biedt voor een mooie prijs. Met haar 4 squashbanen, een fitnessruimte met topapparatuur, een danszaal en een budozaal heeft The Gym4U sportfaciliteiten die vele sportliefhebbers zullen aanspreken.
In het moderne sportcentrum naast de Ireen Wüst IJsbaan kun je werken aan je gezondheid door kwalitatief hoogstaande fitness en groepslessen te volgen. Fitnessen doe je onder begeleiding van een gediplomeerde instructeur, die een persoonlijk trainingsschema voor je maakt. Liefhebbers kunnen bovendien ieder uur van de dag en onder begeleiding van een virtuele instructeur genieten van een groepsles Indoor Cycling, Steps of Power (Pump).

De squashbanen zijn los te huur of via een abonnement en kun je reserveren via www.thegym4U.nl. Tijdens het openingsweekeinde van 1 en 2 mei gelden echter mooie fitness aanbiedingen en kun je gratis squashen. Squashrackets en -ballen zijn ook gratis te lenen.
Voor meer informatie kun je terecht bij The Gym4U, Olympiaplein 385, Tilburg, tel: 013-5450085, info@thegym4U.nl .

 

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden