Duinboeren vieren feest
Netwerk ‘Goed Bekeken bij de Duinboeren Achterom ’ viert op zondag 24 augustus 10-jarig bestaan.
Het netwerk ‘Goed Bekeken bij de Duinboeren Achterom’ bestaat 10 jaar en dat mag gevierd worden! Daarom openen, op 24 augustus van 11.00 tot 17.00 uur, verschillende Duinboeren samen hun deuren. Adressen en programma zijn te vinden op de folder in de bijlage of op www.duinboeren.nl. Op elk bedrijf is een woord ‘verstopt’. Met de woorden, die op 1 of meerdere bedrijven gevonden worden, kan een slagzin gemaakt worden met kans op leuke prijzen.
Het Netwerk
In het agrarisch gebied rondom de Loonse en Drunense Duinen zijn vele boeren actief. De boerenbedrijven met extra nevenactiviteiten hebben zich aangesloten bij het netwerk ‘Goed Bekeken bij de Duinboeren Achterom’. U kunt bij hen terecht voor overnachtingen, excursies of streekproducten.
10 jaar samenwerking
De duinboeren die aangesloten zijn bij het netwerk ‘Goed Bekeken bij de Duinboeren Achterom’ hebben dus één ding gemeen: het zijn allemaal boerderijen. Máár tegelijk zijn ze allemaal ook zeer verschillend. Toch blijkt die verscheidenheid juist de bindende factor te zijn geweest van 10 jaar succesvol samenwerken binnen het Netwerk. Zondag 24 augustus kunt u zelf ontdekken hoe verschillend, maar ook hoe boeiend ze zijn. Elf bedrijven gaan deze dag open en staan symbool voor 10 jaar samenwerking.
Deelnemende bedrijven
Het is overal feest en er wordt van 11.00 tot 17.00uur van alles georganiseerd voor jong en oud. Op de site van de duinboeren, www.duinboeren.nl, staan alle opengestelde bedrijven en hun programma’s vermeld. Een speciale speurtocht gaat langs alle bedrijven. En of u nu een of meerdere boerderijen bezoekt u maakt altijd kans op de prachtige prijzen.
Speurtocht met leuke prijzen
Op elk deelnemend bedrijf is een woord ‘verstopt’. De beste slagzinnen, gemaakt met deze woorden, dingen mee naar de prijzen. U maakt kans op 1e prijs: een kookclinic met Duinboeren streekproducten, 2e prijs: een overnachting op een Duinboeren camping en 3e prijs: een Duinboeren streekproducten mand.



