De mogelijkheid om op nalatenschap Sjoerd Kooistra te bieden
Op 10 en 11 december kijkdagen inboedel Sjoerd Kooistra
Vanaf heden kunt u kijken en bieden op de inboedel van de huizen van wijlen Sjoerd Kooistra. Veilinghuis Troostwijk begeleid de online biedingenstrijd op zijn Ralph-Lauren meubelen, kunstwerken, porseleinverzameling en geluidsapparatuur.
Op 10 en 11 december zijn er kijkdagen in landhuis Broekhuizen te Leersum om de spullen in het echt te kunnen zien,de veiling loopt tot 13 december voor de kunst en tot 14 december voor de meubelen. Er zit van alles tussen, van porselein tot dure geluidsapparatuur, vertelt woordvoerder Dennis Draijer van Troostwijk. Over wat deze spullen moeten gaan opleveren hebben we geen idee. Of ik het mooi vind? Het is een kwestie van smaak.
We verwachten de nodige aandacht op de kijkdagen.
Een Bang & Olufsen plasmatelevisie begint bij € 4.500, een Ralph Lauren fauteuil kost minstens € 1.000 en een Friese staartklok gaat weg voor € 700. de favoriete categorie is de Kunst en schilderijen.
De veiling is in opdracht van schuldeiser Jos Migchelbrink, die net als brouwer Heineken beslag had laten leggen op de inboedel.
De opbrengst is voor beide partijen. Migchelbrink mocht beslag leggen omdat hij nog een vordering had op Sjoerd Kooistra.
De kroegbaas heeft nooit het overnamebedrag voor De DansSalon in Eindhoven betaald.



