Daniëlle Remmers uit Reeshof genomineerd voor Tilburgse sportprijs
Zoals wellicht bekend is beachvolleybalt Daniëlle Remmers op het allerhoogste niveau en vormt ze een team met Sophie van Gestel uit Oostelbeers.
Daniëlle is in Tilburg wederom genomineerd. Helaas niet met Sophie, maar dat komt natuurlijk wegens haar achillespeesblessure. Ze is genomineerd met Michelle Stiekema als sportploeg 2009 van Tilburg. Michelle is de oude partner en beste vriendin van Daniëlle en heeft Sophie bij een aantal belangrijke toernooien vervangen en niet zonder resultaat.
Ze werden samen 1ste bij de eredivisie in Scheveningen, 2de in Tilburg (helaas) en mochten naar het WK voor senioren in Stavanger.
Verder behaalden ze een zilveren medaille op het NK voor senioren en een zilveren plak op het WK onder 21 in Blackpool. Super.
Iedereen kan weer stemmen. Per emailadres kan men een stem uitbrengen op www.brabantsdagblad.nl/sportverkiezingtilburg
Stem en breng zoveel mogelijk vrienden, familie, bekenden etc. in stelling.
Tevens is de voorzitter van Were Di Beach, Bart Spijkers, genomineerd als sportvrijwilliger. Ook hij verdient een stem.
Let op. Als je gestemd hebt ontvang je een mail, waarbij je op een link moet klikken om de stem te bevestigen. Niet vergeten.
Je kunt stemmen tot dinsdag 12 januari 12.00 uur.
Alvast bedankt!
Namens Sophie en Daniëlle



