Carnaval komt eraan
Volgende week zaterdag 14 februari zullen de hele middag vele blaaskapellen, waaronder ook de hofkapel van Prins Jean Pierre d'n Irste, de Sleutelsollers, tussen het winkelend publiek in het centrum hun klanken ten gehore brengen. Ook in de Pieter Vreedestraat en op het Pieter Vreedeplein zal voor de eerste keer gespeeld worden. De meer dan 30 kapellen hebben in tegenstelling tot voorgaande jaren geen vooraf bepaalde route, maar kiezen zelf in welke volgorde ze langs de deelnemende kroegen gaan. Bovenstaande foto is van hoffotograaf Tommy de Lange. Lees hier meer!
Liefde en Leut op het Prinsebal Op Valentijnsdag14 februari 2009 worden Kruikenen Kruikinnen uitgenodigd om in Popcentrum 013 het Prinsebal te komen vieren. De Feestcommissie coördineert dit feest van verbroedering en heeft dit jaar heel toepasselijk gekozen voor het thema: "Liefde en Leut". Natuurlijk wordt het ook gewoon weer een spetterend carnavalesk feest, met een lange reeks fantastische artiesten. Wat dacht u bijvoorbeeld van de populaire feestzanger Alex en het BB Swing Orchestra, een 25-koppig showorkest? Lees hier meer! Voorafgaande aan het Prinsebal ontvangt Prins Jean Pierre d'n Irste rond 17.30u Oppers van Kruikenstad en andere afgevaardigden van carnavalsverenigingen. Dit jaar hebben al meer dan 50 verenigingen zich aangemeld voor het Louwdiner, een groot succes dus. Zelfs de extra 80 plaatsen zijn al uitverkocht, dus dat belooft een bijzonder gezellig diner te worden! Inschrijven voor d'n Opstoet
Er is voor alle deelnemers aan d'n Opstoet 2009 gelegenheid om zich in te schrijven op de stand van de Optochtcommissie op 14 februari a.s. van 13.00 uur tot ongeveer 16.00 uur. De stand zal ter hoogte van Café Bolle op het Piusplein komen te staan. Voor de categorieën Allêeneg en Meej zen Tweeje is het mogelijk om zich in te schrijven tot zondagochtend 22 februari 10 uur in Mercure op d'n Heuvel. Inschrijfformulieren zijn aanwezig in de stand en eventueel online te downlaoden.Zie ook hier! Dokmardeursattribuut
Tja, dat ding gaat echt niet door uw brieven bus. Dus mocht u dokmardeur zijn en nog geen klokje hebben, dan kunt u dat volgende week tijdens het proefblaozen afhalen bij de commissie private sponsoring. Zij staan met een stand op het Piusplein en bij V & D. Tijdens de carnavalszondag staat hun stand op d'n Heuvel en op carnavalsmaandag op de Korte Heuvel. Lees hier meer!



