Carnaval in de Boemerang Reeshof
Vijftien vrijwilligers zorgden er voor dat 200 jeugdige carnavallers op vrijdagavond in de Boemerang in Reeshof terecht konden.
Tweehonderd carnavallers konden vrijdagavond in de Boemerang in Reeshof hun beentjes in de lucht zwieren. Dat was mogelijk omdat vijftien vrijwilligers de armen uit de mouwen stoken. Voorheen organiseerde de twern dit soort evenementen voor de jonge jeugd in Reeshof, maar nu hebben de vrijwilligers het gelukkig voortgezet. "Het is jammer dat we niet iedereen binnen konden laten, maar de brandweervoorschriften stonden dat niet toe," weet Twan Smeulders, die samen met Puck aan de basis stond van dit opmerkelijke initiatief .
"Lekker is mar ene vinger lang," schalt de luidspreker. Zo is het maar net, denken ook de 200 carnavallers varierend in leeftijd van 7 tot en met 12 jaar. Onze fotografe wist er zo'n 60 te verlokken om op de foto te gaan.
De directe link naar het fotoboek van vrijdagavond 17 februari 2012



