Café Eeterij 't Vermaeck om de hoek van Reeshof
Hoge constante kwaliteit en oog voor detail zijn de sleutelwoorden voor Café - Eeterij ´t Vermaeck en Catering Willemse
Anders dan de woorden café - eeterij misschien in eerste instantie doen vermoeden, is
´t Vermaeck een restaurant met een volwaardige en zorgvuldig samengestelde menukaart - voor zowel diner en lunch - waarop mooie en eerlijke gerechten staan vermeld. Joost Willemse, Menno Stads en hun team bieden horeca in de breedste zin van het woord. Vakmanschap, constante hoge kwaliteit en aandacht voor de ´gast` zijn begrippen waar Café - Eeterij ´t Vermaeck en Catering Willemse voor staan. Hierin worden geen concessies gedaan! Een (zaken-)lunch, vergadering, diner, feest, catering, partij aan huis, buffet of borrelen aan de bar, bij Café - Eeterij ´t Vermaeck en Catering Willemse bent u aan het goede adres. Met een restaurant, café, spiegelzaal, terras en catering hebben ze alles in huis om een gezellig samen zijn tot een succes te maken. Menno en Joost timmeren al jaren aan de ´horeca`-weg. Ze hebben daarbij de ´gast` en zijn/haar wensen nooit uit het oog verloren.
Menu
Verandering van spijs doet eten (een mooi en waar spreekwoord), vandaar dat zij de menukaart diverse malen per jaar aanpassen met verrassende nieuwe gerechten. Wat goed is moet je niet veranderen. Vertrouwde gerechten, zoals de welbekende rundercarpaccio en varkenshaassaté, zullen zeker niet van de kaart worden gehaald. Het wildseizoen is al enige tijd begonnen dus ook de wildgerechten ontbreken niet op de menukaart.
Tapas
Nieuw in 't Vermaeck zijn de tapas avonden. Tijdens deze avonden kunt u naast onze gewone menukaart, ook uw keuze maken van een geheel in Spaanse stijl ontworpen tapaskaart.
Of u nu voor een volledige maaltijd gaat of gewoon een klein tapashapje bij de borrel, alles is mogelijk in 't Vermaeck. Om deze avonden een extra tintje te geven, is er live muziek verzorgd door een paar rasechte Spaanse muzikanten. Voor de menukaart kunt u een kijkje nemen op onze website www.hetvermaeck.nl
Bar Happen
´t Vermaeck staat ook voor gezellig borrelen in het café. Even wat drinken na afloop van een fietstocht in de omgeving of na een drukke werkweek samen met collega´s de week met een drankje en hapje afsluiten. Het assortiment aan borrelhapjes is gevarieerd van `petit` tot ´grande` en biedt voor ieder wat wils. Een nieuw fenomeen is het zogenaamde Bar Happen. Deze woorden zeggen al genoeg: lekker happen aan de bar. Niet lang tafelen in het restaurant, maar lekker eten aan de bar. Plateservice op restaurantniveau.
Kleine groep
De Spiegelzaal (het mag duidelijk zijn waarom deze zaal zo heet) biedt ruimte aan maximaal vierhonderd gasten voor feesten/partijen en personeelfeesten. Maar nu wilt u een feest geven voor een kleine groep mensen, waarbij de groep net te groot is voor een feest aan huis en de Spiegelzaal net weer te groot is om een gezellige sfeer te creëren. Het café biedt uitkomst. De mogelijkheid bestaat namelijk om in de gezellige ambiance van het café voor een kleine groep mensen een besloten feest te geven, met als voordeel dat u gebruik kunt maken van alle faciliteiten die ´t Vermaeck te bieden heeft.
Kerstmis
De feestdagen komen er ook weer aan en daar springen wij natuurlijk op in! Voor het eerst dit jaar verzorgen we een kerstbrunch. Aanvang van deze brunch is 11.30 uur. Het diner verzorgen we uiteraard ook en deze zal van start gaan om 16.30 uur. Reserveren is gewenst en voor de menukaart kunt u terecht op onze website http://www.hetvermaeck.nl
Catering
Voor het organiseren van feesten en partijen aan huis en bedrijfsfeesten bent u bij Catering Willemse aan het goede adres. Van buffet tot feest en/of evenement en van tuinfeest tot bedrijfsopening, al uw zorgen worden door Joost, Menno en hun team uit handen genomen. Na goed overleg krijgt u precies het feest wat u voor ogen had. Zij zijn zoals ze dat zelf noemen "totaalleverancier". Indien u dat wenst zorgen zij voor het serviesgoed tot aan de muzikale omlijsting en/of entertainment. Het aanbod gaat hierbij verder dan datgene wat in de brochure staat. Het moet wel heel erg ver gaan wil Catering Willemse het niet voor u kunnen regelen. Met andere woorden spreek uw wensen goed door met Menno en Joost en zij leveren een totaalconcept waarbij afspraak, afspraak is!
Ook tijdens de feestdagen staat Catering Willemse voor u klaar met een variatie aan koude schotels en kleine gerechten waaraan u alleen zelf nog even de "finishing touch" moet geven. Wilt u meer informatie hierover kunt u altijd even contact opnemen.
Kort samengevat: u haalt met Catering Willemse al het goede van ´t Vermaeck in huis, maar dan in de voor u vertrouwde omgeving.
Buffet
Zowel Catering Willemse als Café - Eeterij ´t Vermaeck bieden de keuze uit een groot scala buffetten. Zo kan er onder andere gekozen worden uit een hapjesbuffet voor tijdens uw borrel of feestavond, koud/warm buffet, Oosters buffet voor een oriëntaalse sfeer, Italiaans buffet voor het "La vita e bella" gevoel en Brunch buffet om de dag feestelijk te beginnen. Een High Tea met diverse zoete en hartige hapjes behoort ook tot de mogelijkheden.
Tot ziens in Café - Eeterij 't Vermaeck !!!
Café-Eeterij 't Vermaeck Catering Willemse
Rijksweg 115 Rijksweg 115
5121 RD Rijen 5121 RD Rijen
tel. 0161-240716 tel. 0161-231099
info@hetvermaeck.nl info@cateringwillemse.nl



