COS Brabant verwerft MVO-opdracht van Buitenlandse Zaken
COS Brabant, centrum voor internationale samenwerking, heeft van het ministerie van Buitenlandse Zaken de opdracht gekregen om een 4-jarig programma uit te voeren voor Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen onder het midden en kleinbedrijf (MKB). COS Brabant voert daarbij de coördinatie over het programma met activiteiten in geheel Nederland. Het programma gaat circa 2,5 miljoen euro kosten, waarvan Buitenlandse Zaken 1,7 miljoen voor zijn rekening neemt.
De toekenning vindt plaats in het kader van de Subsidiefaciliteit Burgerschap en Ontwikkelingssamenwerking (SBOS) van het ministerie van Buitenlandse Zaken. In totaal was hiervoor 4 miljoen Euro beschikbaar. Van de 58 indieningen zijn er 8 gehonoreerd, waaronder die van COS Brabant.
COS Brabant werkt volgens het motto: denk mondiaal, handel lokaal. Steeds meer consumenten vragen om producten die op verantwoorde wijze zijn geproduceerd. Doel van dit programma is MKB-ondernemers te helpen betere keuzes te maken voor People, voor Planet en voor hun eigen Profit. Dat gebeurt door verduurzaming van hun productieketens en hun bedrijfsvoering. MKB’ers krijgen daarbij concrete verwijzingen en stimulansen om ‘koudwatervrees’ te overwinnen. Zo zet COS Brabant goedpresterende ondernemers in het midden en kleinbedrijf in de schijnwerpers door in 40 gemeenten in Nederland MVO-prijzen uit te loven.
COS Brabant is een advies- en organisatiebureau voor internationale samenwerking en mondiaal burgerschap. COS Brabant heeft vestigingen inTilburgen Eindhoven.
Voor meer informatie over MVO kunt u terecht op: www.mvoloont.com
Meer weten over COS Brabant, ga dan naar: www.cosbrabant.nl



