Geplaatst op 23 oktober 2008 om 12:00 uur door H. Sweep.

Albert Heijn De Vallei opent deuren in Dalem-Zuid

Jaren later dan oorspronkelijk gepland, opent Albert Heijn doorbraakwinkel woensdag als eerste in ‘de Vallei’ in Dalem Zuid, de deuren in het nieuwste winkelcentrum van Reeshof.

Door Hans Sweep

Bedrijfsleider Ad Suos (54) is een tevreden man. “Het is voor mij een heel groot compliment dat de leiding mij de verantwoording over deze nieuwe doorbraakwinkel heeft gegeven”, zegt de voormalige bedrijfsleider van vestiging Wagnerplein.  Wat wordt er bedoeld met doorbraakwinkel? Suos:“Die term staat bij Albert Heijn voor vernieuwing. Werkelijk alle laatste snufjes vind je in deze winkel terug. Zo zijn er 112 zelfscanners waarmee klanten zelf hun producten kunnen scannen, die ze vervolgens zonder caissière bij 1 van de 4 scannerpalen kunnen afrekenen. Onze winkel kenmerkt zich ook door het overzicht, bij binnenkomst kun je over de schappen heenkijken. We hebben ook geen vaste routing met hekjes, iedereen is vrij om zelf te bepalen van welke zijde ze hun entree maken.” De nieuwe vestiging die gelegen is aan het natuurgebied de Dongevallei is een groene winkel. Spaarlampen een centraal gestuurde verlichting en papierrecycling zijn ingebed in de bedrijfsvoering. Niet voor niets luidt de slogan: ‘Dongevallei, Natuurlijk Albert Heijn Dalem Promenade’. 

Intern laaddok

Om de buurt te ontlasten is er een intern laaddok, waar 2 vrachtwagens inpandig kunnen laden en lossen. Voor Albert Heijn is er ruimte voor een vrachtwagen gereserveerd, terwijl de andere plaats voorbehouden is aan de overige winkels van het winkelcentrum, die vervolgens via een gangenstelsel bevoorraad worden. De vestiging is de 3e in grootte in Tilburg en beslaat 1500 vierkante meter winkelvloer, er zijn naast de scannerpalen, 5 kassa’s en er werken straks 125 mensen. De winkel is van Ma – Za geopend van 08.00 – 21.00 uur. De officiële opening vindt plaats vanavond om 18.00 uur en wordt voorafgegaan door een receptie voor genodigden. In de loop van dit jaar en begin volgend jaar zullen ook de andere zaken hun deuren openen. Dit zijn Etos, Gall & Gall, Kools Bloemen, Zeeman Textielsupers, Bakkerij Filius, De Leeuw Sport, Alliance Apotheek, Kwalitaria Vork, Riccio Kappers en Turks restaurant Melissa.

De bedrijfsleiding van de nieuwe Albert Heijn met links assistent bedrijfsleider Bart Hoogendoorn en rechts bedrijfsleider Ad Suos (Foto Yne Sweep) 

 

De eerste klanten van de nieuwe Albert Heijn (Yne Sweep)

UW MENING TELT

Hoe ervaart u het onderzoek naar het Zwembaddrama in Reeshof

Breng stem uit
E-NIEUWSBRIEF

Meldt u aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Aanmelden